רכב נתניה בע"מ - סוכנות מורשית טויוטה

העובדים שלנו

משה אוליברו

משה אוליברו

מנכ"ל, בעלים

אורי אוליברו

אורי אוליברו

סמנכ"ל פיתוח עסקים ובעלים

דוא"ל: uri@rechev-n.co.il

רן אמתי

רן אמתי

בעלים

דוא"ל: ran@rechev-n.co.il

רוני שלזינגר

רוני שלזינגר

נציג מכירות

דוא"ל: roni.s@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600614

אריק גרשנבל

אריק גרשנבל

נציג מכירות

דוא"ל: Arik@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600612

אתי בן-פרין

אתי בן-פרין

נציגת מכירות רכבי יד 2

דוא"ל: yad2@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600632

עופר דגני

עופר דגני

נציג מכירות בכיר

דוא"ל: Ofer@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600613

חן חג'ג'

חן חג'ג'

נציגת מכירות

דוא"ל: hen@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600634

יסמין

יסמין

יועץ מכירות

דוא"ל: yasmin@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600611

יעקב כהן

יעקב כהן

תומך מכירות

טלפון: 09-8600622

משה חיון

משה חיון

מכירות רכבי יד 2

טלפון: 050-6670041

מזל כץ

מזל כץ

מנהלת ליווי עסקאות

דוא"ל: mazal.k@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600633

אלק גלזר

אלק גלזר

מנהל מחלקת שירות

דוא"ל: Alek@rechev-n.co.il טלפון: 054-9544554

טארק יאסין

טארק יאסין

יועץ שירות בכיר

דוא"ל: tarek@rechev-n.co.il טלפון: 050-5640038

נתי עסיס

נתי עסיס

יועץ שירות

דוא"ל: Naty@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600627

קובי תורג'מן

קובי תורג'מן

יועץ שירות

דוא"ל: Kobi@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600617

ראסן יאסין

ראסן יאסין

מנהל מחלקה טכנית

טלפון: Gasan@rechev-n.co.il

ארז נכפולגר

ארז נכפולגר

TRD

טלפון: 054-4897064

אמיר זמירו

אמיר זמירו

מנהל עבודה

דוא"ל: Amir@rechev-n.co.il

סאברי מסארווה

סאברי מסארווה

מנהל מחלקת פחחות וצבע

טלפון: 050-5419414

אודי מסורי

אודי מסורי

מנהל רכש

דוא"ל: udi@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600605

בכור מחלוף

בכור מחלוף

מנהל קשרי לקוחות פחחות

דוא"ל: Bechor@rechev-n.co.il טלפון: 050-5405405

סיוון מיכאלי

סיוון מיכאלי

מנהלת דלפק שירות וקשרי לקוחות

דוא"ל: Sivan@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600660

דנה בן-שושן

דנה בן-שושן

שירות לקוחות

דוא"ל: rechv-netanya@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600600

מאור מיכאל

מאור מיכאל

שירות לקוחות

דוא"ל: rechv-netanya@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600600

מרגלית תייר

מרגלית תייר

שירות לקוחות

דוא"ל: rechv-netanya@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600600

צביה גל

צביה גל

מנהלת IT וממונת הדרכה

דוא"ל: zivia@rechev-n.co.il טלפון: 09-8600603

שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות